Új hozzászólás Aktív témák

  • psajti

    aktív tag

    Sziasztok, a múlt héten megjött a Oneodio Studio Prom, bejáratáson már kb túl is van, tetszik a mélyorientáltsága is viszont valahogy mégsem 100%-os az összkép. Egy Superlux HD 662 Evo-t váltott ami ebben az árkategóriában valahogy annyira magasra tette számomra a lécet, hogy a Studio Proból valami mintha hiányozna. A mélyek mellett valahogy a magasabb hangok annyira nem tiszták, nincs meg részemről az az összhang ami nekem kéne akárhogy játszom az equalizerrel nem találjuk meg a közös hangot. Valahol a 2 fejes közti arany középút esetleg megtalálható lenne mondjuk 20 ezer forintig? Tekintélyes basszus, szép közép és magas egyvelege egyben? A cserélhető kábel szintén nagy előny lenne. Remélem nem teljesen lehetetlenek az elvárásaim. :DDD Előre is köszönöm a tippeket! :) Zenei téren egyébként nagyon mindenevő vagyok, de jelenleg szimfónikus zenénél és zongoránál éreztem leginkább azt, hogy a Oneodio-ból valami hiányzik nekem. Elektronikus zenék esetén viszont pl nagyon ügyesen teljesített.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák