Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz drzozo #8240 üzenetére

    Én nem oktattalak ki, éppenséggerl információkat közöltem veled leíró formában, egyúttal vitatva a megállapításodat, miszerint az ember mindenből az újabbat akarja venni. Rávilágítottam, hogy az a jelenség, miszerint sokan mindenből az újabbat akarják venni, az elharapózott konzumidiotizmusnak köszönhető. A nem konzumidióták árarányosan a jobbat akarják venni mindenből, és ennek a topiknak is ez a célja. Én szivesen ajánlok neked jobbat, de annak az igényednek biztos hogy nem fogok megfelelni, hogy ez essen egybe az újabbsággal is. Láthattad, hogy a többiek sem akartak ezen igényednek megfelelni, azaz itt nem szempont, hogy te maximum két évet lennél hajlandó visszamenni "modellfrissességben", én pedig segítőleg elmagyaráztam, hogy ez miért van így (miután a fórumtársak reagálását te kukacoskodásnak értékelted). Azért van így, mert a zenehallgatásra való fejhallgató fejlódése évtizedekben volt mérhető az utóbbi fél évszátadban, nem pedig években. Itt nincsen "outlet".
    Ha a konzumidiotizmus ingét netán magadra vetted, arról nem én tehetek, én nem adtam rád.

    (#8241) Deadzone41 Khmmm... Ne vegyük így...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák