Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    Kop-kop.
    Még nem 100%, de úgy néz ki szereznem kell egy fejhallgatót is a meglévő zenés cuccaim mellé. Csak zenehallgatásra venném, nyugodt környezetben.
    50k-ig mennék el és nyitott fülest keresek. Önálló guglizással erre jutottam:
    Audio-Technica ATH-AD500X és örömmel látom, hogy az ajánlottban ez benne is van.
    A másik versenyző, amit találtam az a
    Beyerdynamic DT-990 Pro, de nem találok normális összehasonlítást a kettőről.
    Esetleg van itt olyan, aki hallotta mindkettőt? Szerintetek melyik a jobb vétel?
    Ezt a Beyert agyondícsérik az árához képest, a másikról meg nincs sok infó, de a saját honlapja szerint ez már HIFI fejhallgató...nyilván a legolcsóbb :U

    Mihez van viszonyításom?
    egy Sennheiser HD 559-et és egy 598-at hallottam. 559 nem szól szépen, az 598 már elfogadható szint.
    Van egy FiiO FH1-es agyabadugósom és az kb. hozza az 598-as szintjét. Jó, picit kisebb a tér, de a részletek megvannak :) Ahhoz képest mire számíthatok a fentieknél? Lesz eget rengető különbség? :B

    FiiO M6-al hajtanám meg, ami...nem tudom mire képes, erről valaki felvilágosíthatna, mert ennyit találtam róla:
    Output power 1 ≥110mW(16Ω / THD+N<1%) Output impedance <2Ω
    Output power 2 ≥70mW(32Ω /THD+N<1%) THD+N <0.002%(1kHz/32Ω)
    Output power 3 ≥7mW(300Ω / THD+N<1%) Separation >75dB

    Erről arra gondolok, hogy egy 250Ω-os fejhallgatót még képes meghajtani. Azaz a DT-990 Pro nagyobb változata se volna probléma...ha egyáltalán számít, hogy hány Ω-os. Arról csak annyit találtam a neten, hogy úgy általában minél nagyobb Ω, annál jobb minőségű lesz a hang. Ez tényleg így van?

    Tudom sok a kérdés: köszönöm előre is a válaszokat :)

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák