Új hozzászólás Aktív témák

  • cuko

    aktív tag

    Sziasztok,
    Jelenleg egy Superlux HD681 EVO-t hasznalok, de gondolkozom egy upgrade-en (fulhallgatobol egy Vsonic VSD3S-m van amugy). Otlet, hogy mi az, amire mar erdemes lenne?
    Mindenfele zenet hallgatok, punkrock/rocktol kezdve hiphopon es elektronikuson (house, dnb) at lajtosabb indie/alter rockig es jazzig. Naponta, munka kozben sok oran keresztul jellemzoen.

    Egy haverom kint van Kyotoban es tudnek vele hozatni valamit onnan, ha megeri.
    Elsonek egy Audio-Technica ATH-AD500X-t neztem a nyitott fejhallgatok kozul, ez arban sem tul veszes (~25k), eu-s arakhoz kepest viszont olcsobb, a par review, amibe beleolvastam, dicseri. Viszont az irodai kornyezet miatt elsosorban zart fejhallgatot keresnek.

    Valaszoltam a kerdesekre is:

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Gep elott ulve/allva, irodaban.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Zenehallgatas
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    Egy kategoriaval feljebb lepnek a HD681 EVOhoz kepest, 20-30k alatt maradva, ha lehetseges.
    4.) Új vagy használt?
    Uj.
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural.
    6.) Zárt vagy nyitott?
    Zart elsosorban.
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Ami zavar: tul keves / tul sok basszus
    Nem ertek hozza egyebkent, de szeretnem azt atelni, mint amit a Superluxra / Vsonicra valtas utan a korabbi fulesekrol ( = na, ez tenyleg jobban/reszletesebben szol).
    Mindenfele zenet hallgatok, punkrock/rocktol kezdve hiphopon es elektronikuson (house, dnb) at lajtosabb indie/alter rockig es jazzig. Naponta, munka kozben sok oran keresztul jellemzoen.
    8.) Honnan vásárolnál?
    Japanbol hozatnek, ha megeri; amugy barhonnan (akar kulfoldrol) rendelnem. Lehet, hogy USA-bol is tudnek hozatni massal.
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Asus Zenbook UX461 / Samsung S8, ha van ertelme, beszereznek egy olcsobb DAC-ot.

    Szerintetek mit erne meg venni, ami erezheto javulas lenne a HD681 EVOhoz kepest? Mi a legjobb jobb ar-ertek aranyu tipus ebben a kategoriaban, amit ajanlanatok? :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák