Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorien

    veterán

    válasz biokox #72029 üzenetére

    Rudi (itt ContaxG) k**** rendes. Amikor a Takstar HI 2050-et vettem, előre elküldte nekem, hogy hallgassam meg, tényleg tetszik-e és utána beszéltük meg, hogy mennyit is fizetek érte. Max. respect! :R :R :R

    Ba cy lus: Igen. Nekem volt K550 MkII és K551 is. Mindkettő tetszett a kényelme, anyagminősége és részletessége, kiegyenlített hangja, tere miatt, de közvetlenül utánuk egy Yamaha HPH-MT220 vagy ATH-A550Z megmutatja, hogy valójában mennyire lapos és testetlen az a hangzás, amit adnak.

    zazenke: Az A550Z-be szerintem bele lehet ugrani próba nélkül is, főleg, ha angol Amazonról rendeled. Kellemesen telt a mély, de szinte semennyit nem nyom el a közepekből és a magasból. Azért azt teszteld le, hogy a szárnyas fejpánt mennyire a te világod, de itt egy fokkal erősebb a szorítómechanika, kis fej esetén is stabilabban tartja a fejhallgatót, mint az AD szériánál.

    [ Szerkesztve ]

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Új hozzászólás Aktív témák