Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz #56474624 #68982 üzenetére

    Közben rájöttem, mi lehetett a "bejáratódás" mögött: egyrészt nem vettem észre, hogy kicsit nagyobbra állítódott a fejpánt, ezért szabadult el a basszus, illetve lett a magas visszafogottabb. Nem volt még ilyen fülön felfekvő fejhallgatóm, az is lehet, hogy egyedi eset, de azért érdekes, eddigi circumos tapasztalataimmal ellentétes, hogy nagyobbra állítom a pántot, és több relatíve a basszus/kevesebb a magas, persze nem állítom, hogy a vintage dt440 esetén ez mindig így van, ha az ember nagyobbra és nagyobbra állítja, mindenesetre az én fejemen 3-asról 4-esre állítva igen.

    Másrészt azt mondom, a fülem adaptálódott, és most már így érzékenyebb a K550 kiemelésére a középmagas-magas régióban. Illetve az elején még, ha az ember hozzászokott a több basszushoz, akkor utána arra fog figyelni, mármint hogy annál a cuccnál nincs annyi.

    Persze az is lehet, hogy valami járatódott is rajta (ki tudja, talán már csak állt 10-20-30 éve :DDD ), csak nem annyi.

    Mindenesetre normálisan használva tényleg nagyon semleges tónusú fejhallgató, összességében a legsemlegesebb szerintem, amivel valaha dolgom volt.

Új hozzászólás Aktív témák