Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoika

    addikt

    válasz fehér_ember #69017 üzenetére

    Mozira teljesen elégedett vagyok a mostani szettel ,de zenére szerintem a 2.0 sztereó való, ami nálam jelenleg határeset. Mozinál az általános 80Hz -es vágást szokás alkalmazni és én is így használom. Erre a mostani Harman Kardon MAS 5 alkalmas mert 60Hz ig szépen szól. Zenénél viszont nincs vágás, így teljes tartományt kap a hsz és szerintem min. 40Hz ig kéne hogy lemenjen ahhoz hogy számomra élvezhető 2.0-t kapjak. Viszont nem szeretnék hangfalakat cserélni és lépkedni fölfelé mert az visz mindent(AVR,kábelek,forrás,stb) és akkor már egy szobaakusztikai korrekció is dukálna, ami +100-200eFt.
    Szóval nem akarok rá többet költeni, mert a következő lépcső már jóval millió fölötti tétel.
    Ezért gondoltam arra hogy jó ez így mozira ...főleg 90% arra használom és zenére vennék egy füles szettet.
    Azok régi és régebbi képek és csalóka. Nincs távol egymástól a 2front de a balos tényleg nagyon a sarokban van . A nappali sajátossága miatt el van tolva minden balra (jobbra lépcső van) .. szóval nem ideális a hely. Új a mélyláda(zárt kef q400b) és már a bal front és a center között van, úgy hogy a bútorokat széthúztam. A kövön szőnyeg van csak nem látszik mert több mint 4m keresztbe a nappali és a bútor előtti csak egy keskeny sáv ahol nincs.
    A választ megkaptam . Olcsóbb ha zenére a füles irányába indulok .....főleg hogy nekem hangban kb. ua mint a sztereó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák