Új hozzászólás Aktív témák

  • J.Cs.

    tag

    Sziasztok.

    Kereken egy éve használom a Superlux HD681 EVO-t (ti ajánlottátok akkor is) nagy megelégedéssel. Sajnos úgy néz ki apám elörökli tőlem (össze raktam neki egy gépet, az egyetlen kérése az volt hogy a fülhallgatót vihesse), így magamnak újat akarok venni. Az összeg amit rá áldozok kb ugyan annyi mint a tavaly volt, vagyis max 15000. A kérdésem az, hogy tavaly óta változott valami, vagy még mindig a HD681 EVO a menő ebben a kategóriában? Meg voltam vele elégedve, hangzása számomra tökéletes volt. Persze nem vagyok tapasztalt a témában, szóval hagyom hogy ti mondjátok meg mi a jó nekem (tavaly se csalódtam bennetek :C )

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Kizárólag bent, nem lesz mozgatva

    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Zenehallgatás 50%, Film 30%, Játék 20%

    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    15000

    4.) Új vagy használt?
    Új

    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural-t kényelmesebbnek tartom, de nincs preferenciám e tekintetben. Inkább jól szóljon.

    6.) Zárt vagy nyitott?
    Mindenképpen zárt vagy félzárt.

    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Kissé mély-orientált jön be nekem. Nagyon zavar az üres kopogó basszus, vagy a pincehang (remélem értitek mire gondolok).

    8.) Honnan vásárolnál?
    Online ahol kapok. EU-n kívülről is jöhet ha áfástól s mindenestől is megéri.

    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Asus Xonar DG van jelenleg.

    Még csak annyit, hogy örülnék ha cserélhető lenne a kábele. Superluxnak is cseréltem a kábelét egy mikrofonos kábellel (játékhoz közbe kell a mikrofon), jó lenne ugyan azt a kábelt használni az újjal is.

    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák