Új hozzászólás Aktív témák

  • milkabrams

    őstag

    Üdv!
    Fejhallgatót szeretnék vásárolni, ehhez kérném a segítségetek.
    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? Otthon, utcán, kollégiumban és tömegközlekedésen is.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? Elsősorban zene szimfónikus, doom, black metál pl. korai theatre of tragedy, epica, draconian, christian epidemic.
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? Max. 70 ezer forint.
    4.) Új vagy használt? Nem tudom, mennyire megbízhatók és javíthatók a fejhallgatók, így szerintem fontos lenne a garancia. esetleg a garis hardveraprós vásárlásba belemegyek.
    5.) Circumaural vagy supraaural? Circumaural.
    6.) Zárt vagy nyitott? Zárt. Kollégium miatt jól jönne, ha nem hallaná az egész szoba, hogy én mit hallgatok.
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? V vagy enyhe v karakter (metálnál szerintem kell a mély)
    8.) Honnan vásárolnál? Magyarországról, azon belül ahol ajánljátok.
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? Integrált hangkártya, lg v20
    Ezt a kérdést kiírtam már m, de beyer custom studiot ajánlottátok, ez viszont a kevés mély miatt nem az igazi ezekhez a zenékhez.
    Ha lehet legyen cserélhető a kábel.

    [ Szerkesztve ]

    Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

Új hozzászólás Aktív témák