Új hozzászólás Aktív témák

  • icp1970

    senior tag

    Szép estét mindenkinek.Segítséget szeretnék kérni .Van egy AKG K550MKII fülesem amit egy Musiland Monitor 02 US Dragon hajt.A hangja el megy ,kicsit száraznak tartom.Alapjában véve sok hangszeres zenét hallgatok,és némi könnyű pop zenét.tetszik a némi képen ki egyenlített meleg,részletes hang.Szeretnék egy nyitott fülest is komolyabb hanggal.Egy kis városban élek Angliában,ahol tulajdonképpen egy komolyabb műszaki bolt van.Tegnap előtt meghallgattam pár nyitott fülest is.Pl audio technica ath a900x-at,Nagyon tetszett de egy kicsit melegebb hangra vágyom.AKG K702.Nem tetszett.Senmheiser HD 600.Ez nagyon be jött. Beyerdynamic DT 990-et.250 omh.Ez is tetszett bár a HD 600 jobban be jött.Csak hát nem olcsó.Ahogy olvasgatok még ami szerintem nekem tetszene az a Beyerdynamic DT 880-.250omh.És olcsóbb is a HD 600 nál.De azt nem bontják ki,nem tudom itt meg hallgatni. Beyer ből itt csak a 250omh van.Kérdésem az lenne hogy az én igényemhez mérten,sokkal jobb e a HD 600 a Beyerdynamic DT 880-.250omh-tól.Klaszikus,és akusztikus zenéhez alap vetően.Köszönöm előre is a segítséget kimondottan erről a két típusról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák