Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    Szervusztok!
    Egy kis tapasztalatot szeretnék megosztani.
    2015 elején vettem egy Audio-Technica ATH-M40X-et.
    Naponta legalább 3-4 órát volt használatban, de emellett nagyon vigyáztam rá, nem sokat hordoztam, nem dobáltam, rángattam, hajtogatva se sokat volt.
    A fejhallgató annak rendje és módja szerint eltört (a jobb oldali kagylót tartó műanyag elemnél, a fém fejpánt végénél), nem egészen két héttel a garancia lejárta után. A törés következtében a fém fejpánt vége szépen elesztergálta a pánton belül futó cérnavastagságú kábelt.
    Utána olvasva a neten elég sok tulajnál tört el pont ugyanitt ez a modell, vagyis vagy voltak gyengébb szériák az M40X-ből, vagy pedig konstrukciós hiba. A szerencsésebbeknek még garanciaidőn belül előjött ez a dolog és díjtalanul meg tudták javíttatni, nekem sajnos pont túlélte a garanciaidőt.
    A javíttatás 16-17 ezer HUF lenne, az alkatrész beszerzése és maszek szereltetés még drágább lenne.

    Mivel ismert és elismert típushibáról van szó, így javaslom hívjátok fel az M40X iránt érdeklődők figyelmét rá.

    Egyébként egy nagyon szerethető fejhallgató, kényelmes és nem fárasztó hallgatni, de így elég komoly csalódás volt, hogy első komolyabb értékű zajkeltőként egy eldobható kínai fejhallgató életciklusát tudta kiszolgálni.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák