Új hozzászólás Aktív témák

  • jobesz

    tag

    Megérkezett a várvavárt K550
    első benyomások, kissebb jelről is relative nagy hangerő, nem hallok még enyhe dobozhangot sem annak ellenére hogy zárt, én a sennheiser HD 250 II esetében mélyközépnél hallottam a dobozos jelleget.
    kényelemérzetre is jobb mint az eddigi fejeseim, mondjuk nekem az m20 komfortja jobban tetszik, puhább..
    hangképe nem túl világos,és nem mélyszegény, és ami most nagyon tetszik hogy kb 1khz től 10 khz ig mintha részletesebb lenne az eddigi fejhallgatóimnál, persze ez lehet a magasamelés miatt is részben....
    mély részletessége nem túl nagy, átlagos, de a felső tartományok kárpótolnak a hiányosságért
    azt hiszem marad, sőt k553 felé fogok esetleg lépni ha elérhető lesz...

    eddigi fejeseim

    sennheiser HD 250 linear II nehezen hajtható, mélyben emel, mélyközép picit doboz jellegű, fent levegős akár egy nyitott
    sony MDR V7, teteje hiányzik (nekem) ,és szintén nehezen hajtható, leginkább énekmonitor ra jó
    audio tecnika ath m20, közepe torznak hallatszik, könnyen hajtható, ár értékben jó választás beugró ;)

    Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák