Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz .DLL #50235 üzenetére

    Ami azt illeti tuti ezt fogom tenni, bátyámnak szerintem ilyet veszek majd karácsonyra, ő is füles gondokkal küzd állandóan. Ő pont jó lesz tesztalanynak is, mert nála az amortizálódási mutató kb 2-3szorosa az enyémnek. :DDD

    Egyébként én legutoljára valami 12 éve vettem fejhallgatót de az a sokadik volt és az is hamar tönkrement ezért úgy kiszerettem belőlük, hogy nagyon fül/fejhallgató ellenes lettem. Inkább tettem a mikrofont távolabb, használtam nyomógombot beszéd közben de utáltam, hogy szétnyomják a fejem és még hamar tönkre is mennek. Na most ez tényleg minden tekintetben non plus ultra, igaz ennyit még nem költöttem sosem fejesre, de úgy voltam vele nem veszek még egyszer gagyit mert akkor az bírja megint csak 1 évig kb. Tényleg csak a strapabírósága az ami kérdőjeles számomra, mondom ezt úgy hogy amúgy mindenemre nagyon vigyázok de Genius és hasonlók minőségét gondolom nem kell bemutatnom. Általában mindenki életében legalább egyszer belefut azokba a technológiai zsákutcákba. :DDD

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák