Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz Faget #47049 üzenetére

    Ilyen ez a szakma! :) Szerencsére különbözőek vagyunk, sokszor különböző ízléssel. Szerintem talán 5-10(-15)e Hufig lehet azt mondani, hogy ezt vegyed, mert ez jól fog szólni. Szerencsére efelett már van akkora választék, hogy az egyéni preferenciákat is be lehessen vonni a dologba. És be is kell! Adott esetben, ha a "zeneszerető eszközkereső" egyén nem ismerte még ki a saját ízlését, akkor szükségessé válhat a hosszas felderítés és folyamatos próbálgatás, összehallgatás is.
    Persze megeshet, hogy valaki egy olyan példányba szeret bele, ami mások véleménye alapján nem éppen a "legjobb választás". Ez, féltucat egyéb ok mellett, lehetséges adott esetben csak az egyén ízlése miatt is, de szerintem az is előfordulhat, hogy még nincs elég tapasztalata a kedves hallgatónak magasabb kategóriában, nem állt rá a füle a minőségibb hangra. Mondjuk a Te esetedben nem erről van szó véleményem szerint. Hallottam azt a Grado-t én is régebben. Nem ragadott magával, nem is ragadt meg az emlék tartósabban, de annyit még fel tudok idézni, hogy nem vetettem meg a hangja miatt.

    Persze ez mind csak az én véleményem, saját tapasztalatom, ezt tessék figyelembe venni! :)

Új hozzászólás Aktív témák