Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    Ma mentem volna SR80-t vásárolni, de nincs az importőrnél (akár egy hónap is lehet az érkezése), se a Netdepo-nál (aki az importőrtől függ). A Proteusaudio hívását még várom, de sok reményem nincs, csak a raktárkészletében bízhatom.

    Nézegettem a francia Amazon-t, csábító volt a €132.90 free shipping, de valamitől €140.65 lett belőle, amire rájött a €7.94 szállítás és a végösszeg €148.59-ra jött ki. Amit ráadásul 336.94 HUF-al akar számolni (=50.100 HUF), míg az eBay-es fizetéseim mostanában sem haladták meg a 320 HUF-t (PayPal-es fizetéssel, de nem PayPal-es, hanem kártyás konverzióval). Szóval a magyar árakkal egyező összeg ellenére is elment a kedvem az Amazon-ról való vásárlástól.

    A német Amazon-on €132.90 helyett €139.00-ről indít. Viszont az angolon volt a legjobb az ár (£72.71 = ~32.000 HUF), azonban: Sorry, this Seller doesn’t deliver to Hungary. :W

    Néztem eBay-t is, ez az egy jött szóba £79.99+£8.00 = 38.500 HUF-ért, szállítással együtt. A többi vagy használt, vagy bontott volt. Én az "e" szériát hallgattam, az tetszett. Ezért félek az "i"-től. A másik aggályom, hogy bár sok mindent eladott az eladó, de az a kevés negatív értékelés nem tetszett. Pont ezért félek ilyesmit rendelni eBay-ről, üzletszerű magánszemélytől, mert lehet akár gyári refurbished vagy pontott is. Ilyet pedig NEM akarok.

    Esetleg valami európai webshop? Legszívesebben valami ilyen helyről rendelnék. Te honnan rendelnél most Grado SR80-t? :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák