Új hozzászólás Aktív témák

  • Settlers4

    újonc

    Üdv!

    Van egy Superlux 681EVO-m. Elég keveset használtam eddig, de most van időm zenét hallgatni / néha játék is belefér. Egy ASUS DGX-el hajtom.

    Bizonyos YT videóknál mintha elkezdene hörögni a basszus, kicsit olyan hang mint az ősrégi Pana fejesemen, csak ott sokkal kevésbé mélyeknél is "bufogott" és már nem tudta kiadni rendesen. Egyszer lerántottam az asztalról - kb fél métert esett parkettára, nem tudom ennek lehet köze ehhez. (nem volt nagy esés)

    Tipikusan pl itt amikor az FPS RUSSIA felirat megjelenik:
    [link]

    Alaplapival és fejes erősítős noti kimeneten is ilyen. A kérdésem csak annyi, hogy miben lehet a hiba? A fejesben, vagy maga a videó/játék/hangforrás sz.r, és mindenkinél ugyan ilyen ez az FPS Russiás videó?

    Pl FLAC-el pl Dave Matthews Band - Crash album. Ott semmiféle röcögés, hörgő basszus nem volt pedig max erősítésen volt DGX. Elektronikus zenével nem próbáltam... filmeknél csak 1-2-vel de ott nem volt ilyen mély robbanás pl sehol.

    Előre is kösz, ha megnézitek... ha egy atompró fejesen nem röccen meg az FPS Russia, akkor nálam van a hiba :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák