Új hozzászólás Aktív témák

  • qisqaqas

    senior tag

    Szeretnék egy frankó fülest a mindennapokra.

    Melóba/otthonra, zene/film/játék célra. Zenéből jöhet mindenféle, az aggresszívabb elektronikus zenék nem jönnek be. Olyan 15e körül szánnék rá, de ha valaki azt mondja némi plusz ráfordítással sokkal jobbat kapok, akkor rugalmas tudok lenni.
    Kábel legyen cserélhető (nem egy ment már így tönkre,de azokért nem is kár :) ); circumaural; ha nyitott jó pont, de az nem létszükséglet. Hangzásra sok elvárásom nincs, a nagyon durva mély az amitől eddig sikítógörcsöt kaptam és kenegettem a dobhártyámat körömvirág krémmel. Mondom ezt úgy hogy a hallótartományom szűkös: 30Hz-18kHz és a bal fülemmel sincs minden rendben. Térhangzást, ha tud, az nagy-nagy pirospont.

    Jelenleg notiba épített hangkártyáról hajtanám meg, később egy erősítő beszerzést nem tartom kizártnak. (DAC lenne az igazi, de ahhoz már nincs fülem)

    Konkrét elképzelés nincs, nemrég kezdtem el túrni a netet. Beszerzést nyáron fogom megejteni.

    CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

Új hozzászólás Aktív témák