Új hozzászólás Aktív témák

  • JoinR

    senior tag

    Hétvégén az SRH-440 után végre hozzájutottam egy 840-eshez...:)) első napokban még mobilról tudtam csak hallgatni, de már akkor is sejtettem, hogy elég jó dologra váltottam...itthon a Prodigy HD2-vel aztán a sejtés beigazolódott, nagyon tetszik a hangja. Még megvan a 440-es is, így gyorsan oda-vissza tudom őket próbálni, de elég gyorsan hozzá lehet szokni a "jóhoz", mondanom sem kell. Hozzátartozik, hogy a 440 gyári, kemény párnája a 2,5 év alatt már tiszta repedt, és hámlik is a bőr róla, úgyhogy a 840 újszerű, puha bőrpárnája már önmagában óriási különbséget generált. A tartalék fülpárnát ráraktam a 440-esre, így azért jócskán csökkent a diffi a 2 között, az újkori áruk most 27k vs 47k, azért majd 2x-es árat nem fizetnék érte újonnan (használtan ez a különbség drámaian csökken), persze én mezei felhasználó vagyok, na meg nem is hallgattam életemben többszáz fajta fejest.
    Ami a hangzást illeti, egyelőre nagyon leköti a figyelmem az erősebb mélytartomány, de amit mindenképp észrevettem az a nagyobb részletesség, hihetetlen, hogy miket meg nem lehet hallani benne, amiket a 440-nél nem is vettem észre.
    Összességében szerintem nagyon jó váltás volt, anyagilag nem volt túl megterhelő, de a javulás ahhoz képest jelentős.

Új hozzászólás Aktív témák