Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltnyiri

    tag

    Sziasztok!

    Gondolkodom, hogy lecserélném jelenlegi Steelseries Siveri v2-m (tudom, itt ez káromkodásnak számít). Eredetileg mindig hangfalon hallgattam zenét, ezért ez csak játékra volt, de változnak a preferenciák, rájöttem, hogy fejhallgatón is szeretnék jó minőségben zenét (is) hallgatni. Tehát játékra és zenére is kellene. Több helyen úgy olvastam, hogy a Dt 990 pro a nagy tere miatt elég jó játékbeli helymeghatározásra is, és zeneileg is jól szól, ezért egyelőre ezzel szemezek. Amit nem tudok, hogy lehet elég overkill a jelenlegi Creative Soundblaster Audigy SE hangkártyámhoz.. Milyen hangkártya lenne már elfogadható egy ilyen fejeshez? Esetleg egy eggyel olcsóbb árkategóriában, melyik fejes lehet a fent említett célokra megfelelő? Kicsit drágállom a ~45k-s árat, de arra gondoltam végülis szépen lassan majd lehet építgetni, később egy jobb hangkártya stb..

    szerk. Fontos, hogy sokáig (akár 8 óra is) kényelmes legyen, nem baj ha nyitott, egyedül vagyok a szobában, (legalább nem üvöltözök éjszaka :D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák