Új hozzászólás Aktív témák

  • R3DD7

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szertném a segítségeteket kérni fejhallgató-ügyben (ki gondolta volna?).

    Story:

    Csaknem egy éve kaptam egy Superlux HD681 EVO-t amivel megvoltam, játszottam, de zenéket nem hallgattam. Most az elmúlt néhány hónapban viszont egyre kevesebbet játszottam és több zenét hallgattam. Mellesleg a fülesem is elromlott néha működik, néha nem. Ezért úgy gondoltam itt az ideje beruházni egy komolyabb fülesre. Ez mind szép és jó, csak én (sajnos) nem értek hozzá és a gyári adatokon és képeken kívűl nem látok mást. Épp ezért kérem a segítségeteket.

    Ahogy elolvastam a téma összefoglalót arra jutottam, hogy...

    ...egy olyan fülest keresek amit főként otthon szeretnék hallgatni; játékra is szeretném használni, de az első és legfontosabb szempont a zene hallgatás; a rá szánt összeg 20-25K körüli, de a maximum az 30K; az, hogy vezetékes-e vagy sem nem számít, ha nincs a vezetéknélkülinél háttérzaj (inkább a vezetékest preferálom); circumaural, azaz a fült körül ölelő fülest szeretnék, mert a kényelem az egyik legfontosabb szempont; ,,El lehet mondani, hogy általánosságban egy adott árkategóriában egy nyílt fejhallgató jobban szól, mint egy zárt." - a mostani fülesem nyitott, de a zárt felé is hajlok (attól függ, hogy ebben az adott árkategóriában számít-e az a bizonyos különbség); a mikrofon teljes mértékben elhanyagolható; a hangzásról csak annyit, hogy a ,,brutális mélyeket" szeretem, lehetőleg minden hang legyen tiszta, de ahogy utánaolvastam nekem a V-alakúak is jók, mert főleg mondern (pop, indie rock, elektronikus, tuc-tuc, hip-hop, Country & Folk, country, folk, pop-rock, house, ritkán rap) zenéket hallgatok; és végül jelenleg az ezer éves Genius SP-J10-es hangfalomról hallgatom (kicsit szégyelem magam), de tervbe van egy DAC is.

    Ezek lennének a szempontjaim, remélem tudtok segíteni találni egy ilyen fülest.

    Előre is köszi a segítséget. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák