Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Üdv!

    Bátyámnak keresek valami értelmes fejest karácsonyra. Eddig nem volt egy normálisabb darabja se, a régi Philips vacka hál' Istennek eltörött, így gondoltam meglepem egy újjal. Árkategória kb 10 rugó, Superluxokat nézegettem, fontos az ár/érték arány. Nem is ez lenne a gond, mert az ajánlások alapján le tudnám szűkíteni a kört a kívánt termékre, viszont nem tudok dönteni. Fogalmam sincs, hogy milyen karakterisztikájút válasszak neki. Alapvetően ugyanaz a zenei ízlésünk, főleg rockosabb műfajok, nagy kedvenc a Dream Theater, de azért befigyel a jazz, komolyzene is. Emiatt én egy kiegyenlítettebb darabban gondolkodnék, viszont ő mindig dob rá mélykiemelést az audió cuccaira valamiért. Persze igazán minőségi rendszeren sose hallgatott még zenét, úgyhogy valószínűsítem, hogy azért dob rá mélykiemelést, mert az amúgy szar hangzásból akar valami emészthetőbbet kihozni. Na most szerintetek be merjek vállalni egy ilyet, vagy inkább keressek egy mélyre hangolt fejest neki? Megkérdezni nem akarom, mert meglepetés lenne.

Új hozzászólás Aktív témák