Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    Sziasztok..

    szigorúan magán vélemény...

    Nem régen keveredtem elő a hangbarlangból..fi:zi'k-nél voltam hallgatózni! ;)
    a zenét ipod touch+lodkábel+Ray Samuel Tomahawk Amp hallgattam meg..
    Próbáltam jó pár stílust vinni zenéből..Rock..filmzene ahol rengeteg hegedű nyekereg..az agyrohasztó house zenét is vittem..

    Elsőre 1 fehér Audio Technika M50 az volt az első próba..nekem a füles könnyűnek tűnt első kézbevételhez..és megfelelően kényelmes is volt nem nyomott nem szorított..
    Hozta azt a hangzást amit remélni mertem..szépen szolt a rock zene és elementáris volt benne a basszus..!

    A következő volt a Shure 840..ez súlyra nehezebb volt..fel rakás után mint ha le akart volna esni..éreztem határozottan hogy valami van a fejemen..!
    Nekem vagy legalább is számomra meg sem közelítette az M50..végig próbáltam vele ugyan azokat a zenéket
    elsőre..de másodikre is azt gondolom hogy elég vérszegénynek tűnt!

    Amit nagyon de nagyon vártam hogy milyen az a BayerDinamic DT 770 pro 250 Ohmos volt!
    Hát nem tudom engem nem győzött meg semennyire..pedig az erősítőm minden gond nélkül kihajtotta azzal nem volt gond..a kényelem szempontjából sem volt az igazi..
    fi:zi'k..azt mondta hogy pedig az egyik legjobb kialakítású pedig..!
    Többet vártam ettől a fülestől..több dinamikát..legalább annyit mint az M50..nekem nem jött ez át!

    Konklúzió..
    Bárki aki arra adja a fejét hogy venni akar fejest..menjen el és mindenképpen tegye fel próbálja ki
    És most nem akarok itt senkit megbántani hogy 1-1 fülesről milyen a vélemény..mennyire über..
    de hallgassa meg a saját fülével..!

    Így nem kérdés hogy milyet veszek.. és egyben osztom az akela91 véleményét hogy nagyon jó vétel az M50..!

    köszönet a fi:zi'k-nek a hallgatózásért.. :R

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák