Új hozzászólás Aktív témák

  • Nunder

    őstag

    válasz #71562240 #1995 üzenetére

    Jogos, ott a pont. Mondjuk nem is gondoltam volna, míg el nem kezdtem keresni, hogy szinte csak ilyen "gamer" plecsnis termékek vannak abban a kategóriában, amit én keresek. Ami meg a munkába hurcolást illeti, az két okból nem teljesülhet. Először is ahhoz túlságosan is szeretem és vigyázok rá, hogy a hidegben vigyem magammal. Ütődik, oldaltáskámban általában van mellette valami más is. Egyszerűen nem vinne rá a lélek. Másodszor pedig azért nem, mert egy hete kipróbáltam benn, és meglepődve tapasztaltam, hogy a benn meglévő 2000 HUF-os headset-en nem tapasztalható az a statikus zaj, amit a stúdió fejhallgatómmal hallok. Nem mondom, hogy élvezhetetlen volt, mert nyilván összehasonlíthatatlan a kettő, de nagyon zavaró volt egy idő után. A csíptetős megoldás meg azért nem játszik, mert 3 monitor előtt gurulok, és eléggé gyakran futkározunk a kollégákhoz oda-vissza. Felesleges kellemetlenség lenne csak.

    Ezért is kértem tanácsot abban a kategóriában, és nem untattalak benneteket ezzel a kis szösszenettel :) Köszönöm a tanácsokat, megpróbálom a másik topikban is. :R

    “It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Új hozzászólás Aktív témák