Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz SidCorky #12612 üzenetére

    ebből viszont kiderül, hogy egyértelműen a szutyok beépített fejes erősítő a hibás. Ha én bedugom a fülest a 30 eurós 2+1-es aktív szettbe a konyhában, az is zúg...

    más: betévedtem a helyi Saturn fej osztályára (ahhoz képest, hogy 10 éve itt vagyok most sikerült először) - meg kellett állapítanom, hogy ez maga a Kánaán sajna pl. egy pesti MM-hez képest. Sorakoznak tömött sorokban az összes nagyobb márkák, AKG-k, Beyerek kb 400 euróig, de volt pl HD700-as Sennheiser is, kényre-kedvre kipakolva (az micsoda ocsmány egy cucc, hang ide vagy oda ;] ). Illetve láttam egy nekem ismeretlen Philipset (nem a fidelio sorozat) 400 pénzért, ami azért elég jelentős összeg. Nem emlékszem a típusára sajna :(
    Felhúzni egy Beyer Custom one prot mertem (minek csorgassam a nyálam ennél drágábbra). Vittem volna szívesen :B
    Persze be volt dugva valami fertelem ocsmányul szóló igénytelen csinbummcirkusz mindbe, valami értékelhetetlen elosztó erősítőn át, de az eladó készségesen kezembe nyomta a kívánt madzag végét, hogy próbálgassam. Szép.

    Ja és természetesen volt egy elegáns üvegasztal, látványos üvegfejeken az összes Bíccel.
    Szerintetek hol sürgölődött az istenadta nép főképpen..?
    Bee...Beeeee..... :( :W

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák