Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben22

    senior tag

    válasz sNk77 #10142 üzenetére

    Csak nem egy Zowie :), én épp levelezgetek a supporttal, hogy legyen valami történés az én P TF-X-el kapcsolatban, korábbi hozzászólásaimban benne van a háborúm a "hullámokkal" :D a végeredményt majd megírom.

    Egyébként nekem a magyar support ezt írta (nekem már késő, de dolgozok rajta, hogy valami legyen vele :D):

    "Javasoljuk, hogy kövesse az alábbi egyszerű megoldást, melyhez egy vasaló szükséges:

    Vegyünk egy puha rongyot az egéralátét lefedésére, és végezzünk rajta normál vasalást - folyamatosan nyomjuk meg és mozogjunk a hajlítási területen, ne tartsuk és maradjunk ugyanazon a helyen pár pillanatnál tovább.

    Folytassuk a műveletet amíg szükséges.

    - A "vasalás" károsítja az egérpadot? -> A vasalás nem teszi tönkre el vagy károsítja az egéralátétet, mert a gyártás során is hőnek teszik ki.

    - Milyen vasalót javasolnak? -> akár gőzölős, akár egy normál típus megfelelő lesz, nincs szükség különleges márkára vagy modellre.

    - Miért van szüksége puha ruhára, hogy lefedje a vasalást? -> a lehetséges karcolások és foltok elkerülése érdekében."

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

Új hozzászólás Aktív témák