Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    Sziasztok!

    Gyorsan vázolnám a helyzetemet: kompaktról (lumix TZ30) váltanék felfelé, mert nem vagyok elégedett a géppel (mióta megszületett a trónörökös). Voltam a milyen cserélhető objektíves topikban is, vívódtam a MILC-ek és DSLR-ek között. Végül asszonykával elmentünk tapizni egy MMbe. Ott meglepődtem, de a páromnak kifejezetten jobban tetszettek a tükrös gépek, mint a MILCek. Szóval a méret nem akadály. Gépből igazából 4 maradt a fent szűrés után: 2 Nikon (D3300/D5200) és 2 Canon (100D/700D). Mivel hosszú évek óta touchscreenhez vagyok szokva így igazából a 700D felé mennék, főleg, hogy most van egy 16.000 Ft-os visszatérítése a Canonnak akcióban. Ami nekem a Canon ellen szól, hogy csak 1 év garanciát ad a Nikon 3 évével szemben. Jellemző, hogy megadják magukat ezek a gépek? Illetve a 700D-vel mennyire sikerült eltalálni az igényeimet magamnak, mint belépő gép a tükrös világba családi fotózásra?

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák