Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SipiBcs

    őstag

    válasz busman #12886 üzenetére

    Samsung S3-at rendeltem meg végül is.

    Az a gáz, hogy eddig Androidom nem volt még, segg hülye vagyok a dologhoz. Ha valaki ismer Android kezdőknek oldalt (használhatót, amit nem egy csipogó 10 éves kisfijjú szerkeszt), ahol leírják az alapokat, akkor azt megköszönöm. A topicjában mindenki eszméletlenül fontos információkat oszt meg a többiekkel a főzött romokkal kapcsolatban és olyan 3-4 betűs varázsszavakat írogatnak, hogy egy hozzászólásból csak a névelőket ismerem fel! :))

    Hihetetlen Nokia hűséget tudtak szétcseszni bennem az elmúlt 3 évben. 2 Nokiám volt ezalatt (20 év kb 8-10 különböző típus), de soha többet. A nagyrabecsült symbianjukkal meg anyukájukat simogassák, mert telefonra nem való. Ha valaki nem csak kifejezetten telefonálásra használja, hanem egyéb dolgokat is szeretne (2013-ban emil, kevés net szerintem nem utópisztikus kívánság), akkor iszonyat buta alkalmazások állnak a rendelkezésére. Az, hogy teszem fel a Viber 1 évvel később jelent meg, mint szifonra meg androidra, azt nem is mondom....

    A mostani Nokiám elkezdett rosszalkodni, néha az idegbaj kerülget mikor csak úgy lefagy... bontja a vonalat...
    Így most megpróbálok valami felső kategóriás más gyártmányt. Maximum nem jön be! A naccerű ájfón feeling nem szimpatikus és ráadásul nem is az én pénztárcámhoz szabták! Sony-Ericson nem oké. LG, Alcatel és egyéb nyalánkságok kizárva. A HTC nagyjain gondolkoztam... de aztán győzött az S3 reklámhadjárat! :DDD

    "Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Új hozzászólás Aktív témák