Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Trident28 #28158 üzenetére

    A te és az én szemszögemből talán igen, de a másik oldal szemszögéből nem. :N
    Itt inkább abban van különbség, hogy kinek mekkora az igazságérzete, tehát belenyugszik, hogy okés, hogy lopnak rendesen vagy még azt sem látja vagy nem akarja beismerni vagy tényleg annyira hülye, hogy nem látja, de azért csurran-cseppen az ő zsebébe is, de a következményeket hosszútávon nem látja vagy leszarja. Maga a normális vitatkozás is eltűnt. Viktor 11 éve nem áll ki vitázni, ha bárki pl. az orvosok ellentmondanak, akkor egyszerűen fakenews és hazudnak-al elintézik, majd talán, ha valaki bemeri perelni őket, akkor 1-2 éven belül pert nyer a sértett , de ki emlékszik már rá a propaganda eltiporta, akkor amikor kellett. Valaki érvel valami mellett, akkor egyből az a válasz, hogy hazaáruló, gyurcsányista stb. Semmi ellenérv egyből a sablon szöveg. Nem kérdezhetik csak a kiválasztott újságírók, arra válaszolnak, amire akarnak. A 2018-as választáson az volt a program, hogy folytatjuk. Mit? Az én szemszögemből a lopást az ő szemszögükből a gyarapodást. És itt megint nem arról van szó, hogy én szarul élek, mert nem, de engem jobban érdekel a jövő generációja a gyerekem és az ő gyerekeinek a jövője, mint az hogy hogyan boldogulok vagy gyarapodok.

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák