Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • albinolynx

    őstag

    Nem tudom jó helyen járok-e, meg igazából azt sem tudom milyen megnevezéssel fut amit keresek.
    Azt hiszem ez még netbook lesz.

    Adott egy 22" IPS asztali monitor, amit szeretnék meghagyni elsődleges monitornak (dvi, hdmi bemenetek jöhetnek szóba, az analóg bemenet nem).
    Az asztali gépem: athlon II x 250, 8GB ram, hd5450 van win 7 x64 rendszerrel. Általános célokra van leginkább használva (net, filmek, office). Elvétve van egy kis solidworks (3D mérnöki program), photoshop.
    Olyan kis masinát keresek, ami fel tudná váltani. Fontos lenne a kis méret (10.1"). Igazából nem tartom fontosnak, hogy a gép kijelzője ne TN panel legyen, de ha belefér. A hdd-t lehessen ssd-re cserélni, vagy akár lehessen azzal választani. Kártyaolvasó, lan, dvi, vagy hdmi (melyiket inkább?), valami alap webkamera, elfogadható billentyűzet, jó hűtés, -akkumulátor idő, minél hosszabb garancia - ezek legyenek meg. A windows mellett fontos lenne az ubuntu vonallal való kompatibilitás (bár ez talán nem akkora kihívás manapság). Más nem jut az eszembe. Mi lehet még fontos?
    Mindez olyan 60-80k környékén. Persze ésszerűséget szem előtt tartva, hajlandó vagyok többet is fizetni.
    (Az sem baj, ha el lehet hozni részletre is.)

    Mit ajánlanátok új gép vásárlása esetén?

    [ Szerkesztve ]

    Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

Új hozzászólás Aktív témák