Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    Üdv Mindenkinek! Kellemes Ünnepeket!

    Urak-hölgyek ... segísetek, mert a végén kidobom az egész kücerájt és veszek egy TV -játékot ...

    Szóval 3 napig nem voltam itthon, gép lekapcsolva ...

    Visszaérve érdekes hibaüzenetek fogadtak, lényeg: szüksége WIN reinstall ...

    MSI K8N Neo2 Platinum (nforce3) lap ... XP fel, SP2 fel, 5.11-es Nforce driver fel ... menne de mikor az Ethernet részehez érnék akkor hopp ... reset ... Valaminek sikerült annyira elszállni hogy kezdhettem előrőrl az egészet ... Megint XP fel, SP2 fel, 5.11 es Nforce driver fel ... és megint Ethernet résznél reset ... Nagy nehezen felheggesztettem a drivert, de azóta az van hogy boot után bejön a desktop, majd jó 2 perces várakozás után a hálókártyák is ''inicializálódnak'' ... addig SEMMIT sem lehet használni ...

    Utánna persze minden jó, de addig semmit nem megy ... hálókártyák is tökéleteen működnek ... de szétb@sz az ideg ... arról nem is beszélve ha esetlegesen próbálon az Nforce Networking Controller-t eltávolítani akkor kékhalál ... ha csökkentett módban akarom akkor pedig azt írja a zikszpé, hogy nem lehet az adott eszközt eltávolítani mert a rendszernek szüksége az induláshoz ...

    Nincs kedvem mégegyszer XP-t telepíteni, ezzel ment el a karácsonyom ... hza valakinek van valami ötlete azt szivesen fogadnám!

    Üdv!

    DummyBoy

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák