Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosómedve

    tag

    válasz lakisoft #724 üzenetére

    Hát, hogy is mondjam, hogy ne sértselek meg. Nézz körül: mi itt nem beszélünk IPod-okról...egyetlen oka van: szar! Finomabban kifejezve: amerikaiak gyártják amerikai piacra, nem európai embernek való. Mi igényesek vagyunk, vannak elvárásaink (rádió, diktafon, line-in, UMS, stb.) és nem is éri meg a pénzét...megmondom őszintén, nekem egyetlen dolog tetszik nagyon az IPod-ban, amit más gyártók is átvehetnének: az új Nano zöld színe :DD , az vmi gyönyörű, de minden más felejtős...szvsz...az IPod-nál itt csak jobbakat találsz...Ha konkrét IPod-versenytársat keresel: IRiver H10, IRiver H300-as széria, IRiver H100-as széria, IAudio X5, IAudio M5...szerintem ezek hasonló árban mozognak mint egy IPod és messze kenterbeverik az Apple termékét.

    Ööö, megkérnék egy őstagot, hogy akkor nyissunk egy ''zene digitalizás'' topic-ot, mert nekem számtalan kérdésem van még, de azok már nem ide valóak... Én ujoncként még nem akarok topicot nyitogatni, mert lenyúzzák a modik az orcám... :C

    Nem tudom haverom mien PMP-t vett, vmi kevésbé ismert márka, de felejtős szvsz...

    A Meizu témában csak annyit, hogyha beleszerettél, akkor mi mondhatunk bármit...hallgass a szívedre :DD . Ha észérvek alapján akarsz dönteni, akkor fontold meg: video-t szeretnél inkább nézni v. zenét hallgatni...zenét akarsz hallgatni, felejtsd el a PMP-ket és a 3''-nál nagyobb kijelzőket...ha a video a fontos, akkor meg vegyél PMP-t, ennyi!

  • rumos14

    nagyúr

    válasz lakisoft #724 üzenetére

    ez egy jó kérdés. szerintem nincs versenytársa. illetve talán egy iPod nano klón a versenytársa lehet.

    most komolyan, legalább egy kicsit olvass vissza! és az sem mindegy, hogy iPod shuffle, nano, vagy fullsize kategóriában gondolkodsz.

Új hozzászólás Aktív témák