Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz K1LLMy53Lf #27665 üzenetére

    nem kötekedünk, csak a véleményeinket ütköztetjük, abból majdcsak kijön valami.

    Én azért vettem a Sansát elsősorban, anno, merthogy olyan pici, amilyen :K
    használtan vettem, de teljesen új volt, asszem 7 rugóért.

    belefér az ingem felső zsebébe és igy kevés gond van vele a vonaton.

    ROCKBOXvolt rajta, de nálam összeomlott és így megtudtam győződni a gyári firmver hangjáról is.
    Az sem rossz, de a Rockboxtól megtáltosodott.
    Komoly dinamikája van, teljesen olyan minthakoncerten a nézőtérről lemennél a küzdőtérre, közelebb vannak a hangok és hallod, hogy melyik zenész merre van a szinpadon.

    Megmondom őszintén, hogy nem hittem az akkori hozzászólásoknak, hogy egy ilyen kis szar ilyen jól szólhat, de igen.
    Ennyi pénzért nincs jobb, ezért írtam.

    Perszehogy egyébként van jobb.
    Ezért is említettem a Cowont,hogy nehidd, hogy csak ez az egy Sansa járt már a fülemben :D
    Ja és a Cowont jó két évvel a Sansa előtt vettem, akkor volt 45 rugó, egy itteni fórumtárs rendelte az Amazonról.

    No attól is lepetéztem anno, ahogyan szólt, akkor egy BlueStorm lejátszó után került a fülembe, mintha Mercibe a Trabantból

    Akkor kezdtem el "megszállott" módjára füleseket gyűjtögetni, hogy lássam (jó képzavarral) a fülemmel a különbséget, ugyanaz a FLAC zeneforrás melyik fülessel mit produkál a fülbe, ugyanazokkal a válogatott zenékkel. (Pink Floyd, Jethro Tull, Dream Theater, Leonard Cohen, és a minőségi rockzene minden ága, Ossiantól Vad Fruttikig,Traveling Wilburystől Alan Jacksonig, Kispáltól Alvin és a Mókusokig, Mark Knopflertől Slash-ig és a Three Doors Down-ig, Rammsteintől Ac/DC-ig...) (továbbisvan, de nemmondom) :DDD
    minden műfajhoz más füles dukálna, de ennyire nem lettem megszállott :DD
    (Sennheiserből több, , Brainwavz M1, M2, Soundmagic,PL30, PL50, Vsonic GR06, Xears-ból 3 model, több Sony, Maxell Metalics, Akai, AKG,...)

    És ezek a fülesek még mindig szolgálnak...
    az ilyen hobbik elvarázsolják az ember józaneszét bizonyos mértékben.
    Miért, van aki festményeket, van aki autókat és van aki barátnőket gyűjt :W :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák