Új hozzászólás Aktív témák

  • raven12

    senior tag

    Egyébként hogy lehet az, hogy nincs ilyen DAP-okat összehasonlító teszt? (vagy van, és én vagyok vak? :DDD )
    Komolyan, olvasgatok mindenfélét, és sokszor az jön le, hogy abban az árkategóriában, ahol keresgélnék (max $250) majdnem mindegy, hogy mit veszek, mert nincs előrelépés, illetve előrébb juthatok, ha veszek külső DAC-ot meg LOD kábelt (abból meg nem használnám ki a keretet, mert kb. csak a Fiio-król tudok valamicskét).
    Sony F-ről alig találtam olyan review-t (amúgy is nagyon kevés szó esik róla bárhol), ahol érdemben összehasonlítanák más DAP-ok SQ-jával.
    iBassokról, Cowonokról, iRiver-ekről szintén kevés összehasonlítás.
    Attól tartok, hogy ha megjelenik a DX50, arról is csak annyi lesz, hogy jobb mint a Sansák, és megy majd a vita, hogy milyen az X3-hoz képest, de hogy pontosan milyen...

    Meg a telefonokról, iPodokról is össze-vissza találok mindent, az egyik szerint az S3 rémszar, a másik szerint messze a Sansák felett áll, az egyik szerint az iPod/iPhone köröket ver az olcsó DAP-okra, mások szerint az S3-nál szarabb, mindenféle vélemény van ezekről, nagyon megosztó.

    Találtam még pár márkát, amikről max egyszer hallottam életemben, de a legtöbbnek már az UI-je olyan volt, hogy elment tőle a kedvem...

    Tényleg, ha nem lesz egyértelműen kijelentve, hogy a DX50 nagyon faxán szól (bár mondjuk egy Sony F-el soha az életben nem lesz hasonlítva), veszek egy e17-et a Fuze-hoz, az hozza az X3 hangját és nagyon faxa UI lesz, bár ki tudja, mennyivel leszek előrébb :F
    Nem áll össze egyszerűen a kép ezekről, főleg ebben az árkategóriában nem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák