Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

    1. Igen, természetesen a "lehető legjobb hangminőségre" a 20.000 forint alatti árkategóriában gondoltam. Amit ki lehet hozni ennyiből, az a lehető legjobb legyen. Állandó, otthoni zenehallgatásra úgysem az MP3 lejátszómat használnám.

    2. A SONY lejátszók még mindig nagy kérdést jelentenek számomra. Sokan dícsérik őket (s tulajdonképpen nem véletlen, hogy kb. 16-17 évig használtam a walkmanjeit a cégnek).

    Jól értem tehát, hogy most már "direktbe" is kezelnek MP3-at? Nincsen semmi konvertálás?

    Ebben az árkategóriában melyik SONY lejátszókat érdemes a fentebb ismertetett szempontok alapján megtekinteni?

    3. Az elem vs. beépített akku kérdése.... Elég bizonytalan vagyok. Egyrészt a SANYO Eneloop tényleg bitang jó (jelenleg a legjobb) a tölthető elem kategóriában, másrészt akár már csak a topic-nak ezen az oldalán is nagyon sokan panaszkodnak a Sansa Clip+ beépített aksijára! :F

    Ez eléggé elbizonytalanít. Egyeseknek a nemrég vásárolt lejátszójában már rossz az akkumlátor... ez nem jó. :(

    4. Rögzíthetőség és strapabíróság szempontjából egyébként annyi lenne a követelmény, hogy szobabiciklizés, kocogás közben a nadrágomra, vagy nyakba csíptetve stabilan a helyén maradjon. Nagyon "csapatni" (terepfutás, sziklamászás, stb.) nem fogom azért. :N

    Továbbra is hálásan köszönök minden hasznos észrevételt! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák