Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz nyugis21 #64647 üzenetére

    Ez a fórum nem olyan mint a többi nagy féle fórum motor. Ott az Új azt is használhatod, vagy a lap alján a "Hozzászolok"-ot, mert az a témához, és nem az előző hozzászólásra vonatkozik. Csak a rendezettsége végett ajánlott a Válasz írása, vagy emberke megnevezése a hsz-ben ha már valakinek megy a válasz, vagy ha úgy is sokakra reagálsz -régebben egyszerűbb volt, de mostanra ez is romlott...
    De ha neked ezek nincsenek akkor másbajok vannak már

    Az akamai egy óriási giga webkiszolgáló, terminulógusokkal bajban vagyok, de lényegében képzeld el azt, hogy pl az intel weboldala nem egy giga főszeróról tölt be globálisan mindenkinek, hanem, pl megyénként vagy egy akamai szerver, amin az intel bárli, hogy legyen oda irányítva a megye forgalma, de tartalma egyezzen meg a fő akamai szerveres tartalommal, amit meg az intel kezelget, ha jön valami módosítás. (nem pontos, de a megértéshez elég) kb...
    A googleusercontent, meg mint neve írja a google felhasználóinak tartalma. Ublock origint használva láttam, hogy ez a profilképektől, talán a youtube-thumbnaileken át sok mindent lefedhet, másik irányból meg van egy csomó féle szolgáltatás, aminek másféle szervertípus kell, és ez egy féle ami jó ilyesmi képek, hasonlók kiszolgálására (újfent: ha használod a ublockot, megérted)

    Alapból a FF semmi olyat nem tölt be, ami ennyire specifikus eléréseket kíván- szerintem.

    Egyébként:
    Azért lényeges, amit Syl írt, mert -juj de nagy boldogság- szinte minden kereső mező a csak beírt de nem le-enterezett keresésekről is már küld adatot a kereső felé, betű leütésenkét, csak hogy élvezetes legyen....
    Én nekem ez kimaradt, mert már kikapcsoltam, de ha pl amint megnyitod a böngésződ, é a kurzor egy ilyen keresőmezőbe ugorva vár, akkor lehet, hogy ez elég ahhpz, hogy létre jöjjön a kapcsolat. Sajna a FF abból él meg manapság, hogy alapértelmezett keresőmotorok a Gugli, amazon meg hasonlók... de legalább még létezik, és 2 perc kigyomlálgatni őket.

    Názz rá sly javaslatára. Ha nem megy, írj, és akkor jöhet a profil reset, vagy csere, ha alap profillal is megmarad, akkor egy hardened profil, vagy akár egy reinstall is friss telepítővel.... Ha ezek után is, akkor meg a géppel lehet valami huncutság... De sorjában, először a kereső motorok!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák