Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    Üdv!
    Nemrég újra kellett raknom a gépem, és csalódottan vettem észre, hogy nekem a régi Sync volt így bajba kerültem. Szerencsére nem formáztam a rendszer meghajtót, így vissza tudtam állítani, és ahogy le van írva oldalon "frissítettem" az új Sync-re. Hogy ellenőrizzem sikerrel jártam-e, mikor abbamaradt a nyilacskákkal jelzett szinkronizálás a telefonra is feldobtam a Firefoxot és beléptem Sync fiókomba, ki is írta hamarosan elkezdődik a szinkronizálás. Nos ez másfél órája volt, és azóta semmi. A telefonon egy könyvjelző, előzmény, semmi se jelent meg. Gyorsítótár, adatok törlése, újratelepítés, semmi se segített. Most nem értem, a telefon nem szedi le, vagy nincs még feltöltve se (gépen is hagytam futni böngészőt még utána is)? Semmi ilyen opciót amivel ezt nézhetném, vagy kényszer frissíthetném nem találtam. Ötlet?

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák