Új hozzászólás Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    válasz Steelmanus #17169 üzenetére

    Valahogy nem igen érted mire gondolok :) A másik gépen is ezt műveli ahol nem volt semmiféle félbeszakadt SP3 telepités.
    Nagyobb gépemen Google Chromeval és a legújabb 3.6 FF is csinálja.
    A kisebb gépemen FF 3.6 van ott is csak nem a legfrissebb ugyan azt csinálja mint a nagyobb gépemen, pedig a kisebb gépen az már egy 5 éves OP( KOPP-KOPP)
    OS hiba is kizárva ugyanis a két XP nagyban különbözik.

    A sokáigot úgy értettem hogy csinált pár dolgot mire olyan lett mind volt, különbséget a félbeszakadás után csak annyit vettem észre hogy a XP töltőcsik 4,5 helyett 5 - 5,5x megy végig. a Vincsi is kizárva ugyanis másik gépemen is ugyan ezt csinálja mint már feljebb elmlitettem, szóval 100% hogy ez nem OP, Böngésző hiba a lényeg a lényeg hogy tuti valami fura anomália vagy fene tudja.
    Most arra keresem a kérdést hogy amit letöltöttem telepitőt nem e kerülhetett bele igy egy hiba vagy hasonló mert ilyen kacifántos ez a dolog, mivel úgy lett letöltve hogy előre meg adtam FF-nek a helyet.

    [ Szerkesztve ]

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Új hozzászólás Aktív témák