Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz Xaels #43768 üzenetére

    Látod az biztos hogy jobb ha olcsóbb cuccban motorozik valaki mintha utcaiban. És igen én is ugyanígy voltam.

    Pocee:
    Végső soron ugyanarról beszélünk. Én pedig semmiképpen nem akartam hogy más aberráltnak érezze magát az olcsó ruhában, csak tudni kell hogy ég és föld a különbség a kettő között...

    [ Szerkesztve ]

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz Xaels #43768 üzenetére

    Igazából itt most nagyon kétirányú a dolog és én meg nem tudom mitévő legyek. De akkor beszéljünk nyíltan.
    Anyagi helyzet? Nincs félretéve 1 millió forint motorozásra.
    Most csinálom a jogosítványt, a hó végén, 26-án kezdem. Lesz vagy három hónap. Nyáron lesz motor véve, az is lehet hitelből, de ilyen 600k-t szánok rá átírással, első szervizzel együtt. Úgy látom 500k körül belefér majd egy GSX750F. Ha nem, akkor kivárom.

    Családos ember vagyok, kisgyerekkel. Jelenleg úgy látom, hgoy havi szinten 20-30k talán rá tudok arra fordítani, hogy amíg a motor meglesz, megvegyem a felszerelést.(inkább a 20k ami biztosabb) Ebből már van egy Grex bukóm. Nem nagy szám, de kb egy éves. Én még emlékszem,hogy 10 éve nem volt ennyire leszarozva, mint most. :DDD Szóval az egyenlőre marad.

    No, tételesen nézve az már egyértelmű, hogy 100k-ért nem fogok tudni csizmát venni. Ti mondjátok és igazatok van, hogy lassan minden szar cucc szétesett. De most a gond az,hogy majdnem egyben kell mindent megvenni. Ha van egy közepesen szar cuccom, akkor később lassan, szerre ki lehet komolyabbra cserélni mindent, mert akkor már az idő nekem dolgozik.

    Itt most azt az utat kell megtalálni,hogy az elérhető áron a lehető legbiztonságosabb cuccot megvegyem. Nyilván én is örülnék ha csak bemennék a boltba és mindenből megvehetném a legjobbat, de az nem lenne ennyire izgalmas. :DDD

    Szóval ami az elképzelés:

    - Kesztyű - 12k
    - Csizma - 30k
    - Ruha - 60k (van egy motoros cordura kabátom protektorok nélkül, lehet még az is megtenné egy kis ideig, így értelmesebb lenne egy jobb nadrág)
    - Protektor 15-30k - erre nem sajnálnám, megvenném a forcefield-et. De kicsit most azon morfondírozok, hogy ha a 15k-s is úgy véd, csak bukás után újjat kell venni, akkor az elején talán megtenné az is. Ha felét sem véd úgy, akkor marad a forcefield.

    A terv az, hogy egy pár év alatt meg mindent lecserélek legjobbra, mert én is szeretem a jó cuccokat, de akkor már 2-3 évem lesz erre és nem pár hónap.

    Vélemény?

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák