Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Biqci #126839 üzenetére

    Szerintem tévedsz :)

    Mindkettő jó, az első egy olyan link, ahol lehet fizetni paypal account nélkül is paypalon keresztül. Nem tudom, hogy ha valaki így fizet, akkor rá vonatkozik e bármiféle vásárlói védelem, de még az is lehet, hogy igen.

    Nem tudom, hogy innen lehet e bármit megállapítani, hogy mennyire kamu. Önmagában az ár nem az. Persze gyanus, de nem találtam megfelelő motoros kabátot, ami az én méretemben is van és tetszik, stb. Elmentem a plus racing-hez, ahol méretre varrnak egyet, extrákkal, pl a zseben "Bacus" felirattal, összeválogatott színekkel, ilyesmi. Felár 19e ft. Összesen 70e ft.
    Kérdeztem, hol varrat, mindent Pakisztánban, mert ott egy zippzár csere fél dollár, még javíttatni is visszaküldi az árut, mert itthon 4e forint alatt szóba sem állnak vele és még a zippzár (ha a varrásé nem is) minősége is szar !!

    A kínai árak simán lehetnek ilyen olcsóak, az ő keresetükre van szabva, állami támogatással, persze lehet az egész oldal belpiacos, a végén derül ki a turpisság, hogy nem szállítanak európába.

    [ Szerkesztve ]

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák