Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz norbert1998 #124016 üzenetére

    Nekem nagyon úgy tűnt minta kitekerte volna balra, és szimplán becsuklott volna. Azt nem tudom eldönteni, hogy nem fékezett vagy nem fogott neki miután visszatért egyenesbe...

    50-70-ről(?!, nem tudom eldönteni) indult nem indokolja semmi, hogy ennyire ne lassuljon miután felegyenesedik a motor.
    2:25-26-ra gondolok, ott már láthatóan egyenesben volt a motor és nem volt már kezelhetetlen.

    Nem volt mákja? Nem a motor mögött ment, onnantól kezdve, hogy a motor mögéd került sorsot húzol, nem tudjuk mennyivel esett mögé az árokba de a magasságot elnézve azért lazán ráborulhatott volna. :Y

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • bacus

    őstag

    válasz norbert1998 #124016 üzenetére

    "hogy az ellenkormányzás még mindig nem megy, testből kanyarodok jellemzően"

    Lehet ezt én nem értem. Mi az, hogy testből? Kilógsz a motoron oldalra, már a térd is leér, a motor meg szinte egyenes és úgy veszed be a kanyart? Gondolom nem szoktad elengedni a kormányt, mert akkor biztos észrevetted volna, hogy testből nem lehet kanyarodni, max korrigálni az egyenes futást, ami után igen hamar megint egyenesen megy.

    Ezt az ellenkormányzásos dolgot nem úgy kell elképzelni, hogy ezt tudod, hogy mit csinálsz. A motorral, bicajjal így kell kanyarodni, te is így kanyarodsz, miközben azt hiszed, hogy nem így.
    Ami miatt azt gondolod, hogy nem így kanyarodsz, az csak az lehet, hogy nem mered/tudod jobban dönteni a motort, és sodródsz kifele, rossz ösztönök még nincsenek kiirtva.

    Ráadásnak tele van tévhittel, pl láttam videót, ahol elmagyarázza egy oktató, hogy 30 mph (amerikai) normál módon kanyarodsz, felette pedig ellenkormányozva. Ez azt jelentené, hogy van egy specifikus sebesség adott motorra (30 mph), ahol NEM lehetne kanyarodni, vagy lassítani vagy gyorsítani kellene a kanyarodáshoz. Ez belátható, hogy nem lehet igaz.

    Érdemes megnézni a bmw vezető nélküli teszt motorját, ami még az oldaltámaszt is kiteszi a végén, hogy az utolsó pillanatban még ellenkormányoz, hogy rábillentse a motort a támasztóra.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák