Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz BlackPriest #111658 üzenetére

    nem a videó kavarta a port, hanem annak utóélete.

    srácok! nem hinném, hogy bárki ártani akart volna a topiknak, jó lenne, ha mindenki ebből indulna ki. a topikgazda biztos nem, hiszen önként és dalolva tartja karban, pátyolgatja a topikot, elég logikus feltételezni, hogy szereti. a törzslakók sem hiszem, hogy annak örülnének, ha a topik szétesne.

    akkor viszont igazából nem értem, hogy hogyan lehet addig eszkalálgatni, amíg végül ősi tagok sorban elkezdenek öriharikizni.

    igazán kívülálló vagyok, csak felhívták a figyelmem a topikra, eszemben sincs beleszólni, tényleg csak annyit kérek, hogy a "jó, akkor soha többet nem posztolok", "jó, akkor töröljetek" előtt, de méginkább helyett a másik jószándékából induljatok ki, hogy el se jussatok idáig. még ha nem is értenék egyet egy konkrét moderációval, akkor is aránytalannak érezném, hogy elkezdjem cenzornak, kínának és társainak csúfolni a topikgazdát és az egész oldalt. kb. hasonló, mint amikor egy teszt után valaki megfejti, hogy lefizetik a ph-t, egyszerűen méltatlan. valahol érthető, ha ezt zokon veszi (ezzel párhuzamosan persze elvárt, hogy ne vegyen zokon semmit, de azért nem gépek vagyunk, ha raklapra tennénk az összes beszólást, oltást, amit a fórum fenntartása közben kapunk, waberer össze kamionja kevés volna az elszállításához)

    azért is kár az eszkalációért, mert a törlés és az azt követő beszélgetés erről még tök konstruktív volt, nem is értettem, hogy miért hívták fel a figyelmem a topikra, és aztán, később, tök fölöslegesen lett feltekerve a poti.

    a moderátori közösség meg persze, hogy "összezár", gondoljátok végig, ha az történne, ami itt a topikban is, hogy ők is egymásnak ugranak és végül szétborul az egész.

    leginkább azt javasolnám, hogy mindenki jegelje a topikot holnapig, szívem szerint be is zárnám addig, de nem szeretném, ha bárki azt gondolná ennek nyomán, hogy lám-lám, fullba megy az elhallgattatás. így inkább mindenki józan belátására bízom, hogy hagyja lenyugni a topikot és magát is :B

    [ Szerkesztve ]

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák