Új hozzászólás Aktív témák

  • ath

    senior tag

    válasz z123456789 #99709 üzenetére

    ez is egy TLDR :DDD

    2017. március

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    Szíves tájékoztatásukat kérem szerződésem árképzésével kapcsolatban. Jelen szerződés ideje alatt nem volt balesetem, kárt nem okoztam, újabb bonus-malus szintre fogok lépni az idei évben, az alap GFB díj ennek ellenére is növekedett, a baleseti adóval együtt.
    Mi értelme így egyáltalán a bonus-malus rendszernek, ha egy újabb szint elérésének ellenére is drágább (az egyébként semmiben sem változott) szolgáltatás díja? Ez a tendencia a teljes szerződés időtartamára igaz, tehát az újabb és újabb kedvezménysávok elérésével nemhogy stagnálna a díj, még nő. Paradox.

    Köszönettel:

    Tisztelt

    Köszönjük, hogy bizalommal fordult társaságunkhoz.

    Az kötvényszámú, forgalmi rendszámú gépjárműre szóló kötelező felelősségbiztosításával kapcsolatban tájékoztatjuk.

    A tarifát minden évben az aktuális kockázati viszonyoknak megfelelően alakítjuk ki. Számos tényezőt veszünk figyelembe, pl. a károk inflációs hatását, az egyes tarifa ismérveket (lakóhely, gépjármű gyártmánya, hajtóanyaga, stb.). Emiatt a meglévő szerződések díjai emelkedhetnek.

    Biztosítási ügyekben a jövőben is készséggel állunk rendelkezésére.

    Tisztelettel:

    szóval adtak egy akkkkora bullshit választ, hogy csak röhögtem. idén már figyeltek az árképzésükre, és forintra ugyanannyi lett, mint tavaly
    *sírvaröhög

Új hozzászólás Aktív témák