Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz ath #99644 üzenetére

    Hát igen, nem olcsó. Ez Ebay-ről van, kb. 10 000 forint körüli összeg, viszont elég jó minőségűnek tűnik, masszív.

    Ezen kívül van még egy ilyenem otthon: [link], ez ár/értékben sokkal jobb, ezzel szoktam ellenőrizni a dolgokat, szuperül meg tudja pl. az olajteknő hőfokát mérni pontról pontra. :K

    Amúgy én sem fogllkoztam ezzel sokáig, viszont volt pár fura dolog, aminek utána akartam járni. Pl. hogy egy 25km-es út után, aminek a második fele autóút volt, olyan volt a váltó, mint amikor hidegen elindulok vele... Ezt nagyon nem találtam normálisnak. Pedig minden jó volt, pl. termosztát. Aztán az infrás cuccal kimértem, hogy kb. 57-58 fok lehetett ilyen körülmények között az olajam... :W Aztán beigazolódott, hogy túl szorgalmas ilyenkor a levegős olajhűtő. Az SV-be ezért érdemes odafigyelni amúgy az olajválasztásra. Én hidegben (amíg ilyen 5-15 fok van) egy részét le is szoktam kis kartonlappal takarni, meghálálja. Viszont nagyon híg se lehet az olaj, mert dugós városban meg nem túl hatékony az olajhűtő, nem kap levegőt, akkor meg jó meleg lesz az olaj.

    (#99645) yodamastah: Nem is sok GSXR-t látok 5-10 fokban motorozni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák