Új hozzászólás Aktív témák

  • Na az elmúlt 2 napban ki hány km-t tolt le? ;] Azért láttam rövidnadrágos nagyrobogóst.

    Tarill! Ha hornet és tényleg nincs keret fiatal motorra legalább 2000 utánit nézzél húú talán a kerék mérete a kulcs sajnos ennek mivel nem volt célpont vásárláskor a minden sarkon megfordulása miatt így nem olvastam utána. Kollégám megvette a legolcsóbb 2000-es példányt ami milyen meglepő 30.000km-t futott és olasz. Mára a motorra nem lehet ráismerni. Át lett festve erre fény derült, a kari is befolyt olajba benzin került, venti nem kapcsolt, lánc gumik gatya volt, kormánycsapágy kuka stb. Eltelt 1 év a szűk keret miatt és olyan motor lett belőle ami tényleg ha nem tudom mi volt előtte megeszem, hogy most tényleg csak 38.000km-es. Gyári színt és matricát is kapott. Csak azt akarom mondani, hogy minden szétesett rajta, de a blokkja gyönyörű hangú annak ellenére, hogy biztosan tekert órás.
    Az SV az V2-es és nézz be a kipuf csonk alá, nem tartod csúnyának?

    Akkor én nyertem, ott rohad napok óta ahova leraktam. Fél méter magasra felverte a sarat a ponyvára az eső, jó is lesz levenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák