Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz StoneBridge #55977 üzenetére

    Rengetegszer kell elengedjek olyat, akivel szemben elsőbbségem van, mert látom, hogy azt se tudja, milyen közlekedési szituációban van. Nemhogy jobbkezes utca, sima stop vagy elsőbbségadás kötelező tábla sem jelent semmit sokaknak. Ha nagy a forgalom, és lassan mentek, akkor nem gáz, ha lassítasz és intesz neki, ha gyorsabban mész, akkor meg vélhetőleg van hova húzódni, hogy ne lehessen baj.
    Ha jól látom, itt bőven van hely legalább másfél méterrel jobbra húzódni hogy balról ne vághassanak telibe, ha mégsem adták meg az elsőbbséget.

    Igen, egyébként a fékezéssel is óvatosan kell bánni, én ha látom, hogy egy gyengébb idegzetű sofőr megy mögöttem, inkább lehúzódom, elengedem, vagy ha olyan a hely, kielőzök pár autót, ne engem verjen telibe hátulról.
    Egyébként ha nem húzódsz le jobbra, akkor ráadásul könnyen kerülhetsz az A-oszlopának holtterébe, tehát az is lehet, nem is láthatott volna. [link]

    Erősen ajánlom ezt a cikket, amit olyanok írtak, akiknek mindkettőnknél jóval tapasztaltabbak: [link].

    (#55978) zeon.hu: :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák