Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Something_ #54976 üzenetére

    ABS-es motort valóban nem próbáltam, de teljesen ugyanaz a rendszer dolgozik bennük, mint autókban. Ott viszont volt hozzá már szerencsém éppen elégszer. :U Nincs okom azt feltételezni, hogy motoron bármilyen módon is más lenne a hatása ugyanannak a rendszernek, mint autóban. :N Természetesen ha van bármi meggyőző érved, miben tévedek, szívesen meghallgatom. :R

    (#54977) Daywalker: Ahogy jólesik. Ugyanakkor továbbra is kíváncsian várom, miért ne lennének érvényesek az autós ABS-el szerzett tapasztalataim, amikor tökugyanaz a rendszer dolgozik motorokban is.
    Ami a véleményem illeti, igen nagy mértékben osztom ezen videó készítőjének véleményét: [link]. Saját tapasztalatom is hasonló, pedig én is messze vagyok (sajnos) egy profi pilótától. Alul a kommentek között is akadnak igen érdekesek. :K

    Érdekes, hogy csak azzal az érvvel nem jöttök, amit a legnagyobb előnyének gondolok motoron az ABS-nek, hogy azzal az első kerék blokkoltra fékezése esetén megmentheti a usert a biztos bukástól...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák