Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz polimorf #43380 üzenetére

    Brühühü.... :O Baj van, srácok! A szeretet ünnepének előestéjén sikerült összebalhézni a zasszonnyal...

    A karácsonyi nagytakarításban való hiperaktív részvétel (porszívózás, portörölgetés, mifene) helyett - tekintettel a csodálatos időjárásra - ebéd után egy szó nélkül elsunnyogtam egyet motorozni a Csótánnyal, mielőtt letenném téli pihenőre. Kissé megneheztelt érte...

    Az tette be teljesen a kaput, hogy amikor két óra múlva vigyorgó pofával hazaértem, akkor ahelyett, hogy sűrű bocsánatkérések közepette a portörlő rongyot vettem volna kezelésbe, inkább - vidám karácsonyi dallamokat dúdolgatva - a motor lemosásának, ápolásának kezdtem neki.
    A nejemnek semmi műszaki érzéke nincs, így hiába magyaráztam a szezonvégi időszakos karbantartás fontosságát, a gyönyörű gépemet "rozsdás sz@rnak", engem pedig "mihaszna vén majomnak" titulált, aki "most éli a második gyerekkorát". Ezek után dacból vissza mentem láncot olajozni... :B

    Amúgy Boldog Karácsonyt mindenkinek!

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák