Új hozzászólás Aktív témák

  • Steven

    addikt

    Tegnapi nap kitaláltuk haverral, hogy még "korona" őrület előtt le kéne ugrani valahova motorozni külföldre. Szlovákia Dobsinai jégbarlang lett be célozva. Délután 4-430 lett kb mire mindent le tudtunk (család meló stb) és eltudtunk indulni. Terv az volt , hogy ott megalszunk ,bekajálunk megnézzük másnap a jégbarlangot és onnan go haza. Ebből az lett, hogy megérkeztük este 7 re , nekiálltunk szállást keresni és hát lyukra futottunk ... 7 panziót kérdeztem meg és mindenhol azt mondták telt házas ??!! :Y :Y :Y
    Nah 7 . után ledobtam a láncot brutális szentségelés közepette mondom akkor én húzok haza a p....-ba. (persze haverom röhög , hogy hisztizek mint egy kislány.)
    Ekkor kb már 8 óra volt és ránk esteledett, fent a hegyen volt 13-16 fok , és tegyük hozzá , hogy mindketten 11-12 között kajáltunk utoljára. Ahol próbáltunk kajálni maga az ital rendelést is negyed óra alatt hozták ki (már ott kezdett elgurulni gyógyszer )bementem , hogy le mondjam erre pincér csaj meg ott dumál vígan személyzettel :Y :Y
    Végül barátom mondja nyugodjak meg tud "közel" egy termál fürdőt hajnal 2 ig nyitva , így hát neki indultunk fürdőnek. Útközbe szerencsére sikerült találni egy éttermet ami "nyitva" volt , akkor volt kb este 10 óra . Annyira jó fejek voltak , hogy végül ott szálltunk meg.. (amúgy nem mintha más nyitva lett volna ) :DDD Lepakoltunk bekajáltunk és onnan mentünk tovább a fürdő felé. Ott is történt némi izgalom és móka... Haver módszeresen elrejtette a papucsát indok az volt , hogy mindig leakarják nyúlni :
    -mondom ja persze pont a tiedet azt a 100ból
    -mondja 15 ezer volt - mondom ok.
    Ott fetrengünk fél órája mikor megindul haza fele a 6 fős részeg öregekből és egy tehenész lányból álló társaság. Ott volt száz papucs nyilván kiét kapják fel és akarják elvinni ... az elrejtett haverét . Nyilván szakadtam röhögéstől.... párbeszéd:
    -Ez volt a tied Rózsa ?
    -Nem , nem az ,de mindegy hozzad ,hagy nézzem meg.
    de a nagyobb meglepetés az volt, hogy az én törülközőmet nyúlták le végül. Ezen meg már a barátom visított a röhögéstől... de legalább ott hagytak nekünk egy lilát:D
    (Elég lazán tolták az öregek amúgy is ,ott mindenki előtt egy szál pöcsbe/csöcsbe rohangáltak . )
    Mindegy a személyzet megszánt azt adtak egy tiszta törülközőt . Fürdés után go a szállásra majd másnap haza. így lett kb 650-700 km .

    néhány kép:

    [ Szerkesztve ]

    Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Új hozzászólás Aktív témák