Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thv

    csendes tag

    Sziasztok! Van egy ilyen készülékem, kb.1 hónapja! Az a nagy bajom, hogy már 2. alkalommal kell szervízbe vinnem ugyan azzal a hibával!Egy idő után fogja magát, kiírja, hogy szolgáltatás nem elérhető, kikapcsol, én bekapcsolom, majd szolgáltatás továbbra sem elérhető, aztán fogja, megadja magát és véleg kikapcsol! Beadtam multkor a vodának, valamit kicseréltek (most nem tudom fejből mi volt az, mert nincs nálam a papír), kaptam egy új töltőt, ami valami félelmetes hangot ad a töltésnél. Mindennek ellenére ismét megadta magát!Mi a fenét csináljak, nem sok kedvem van hetente berohangászni szervízbe, és onnan vissza! Találkozott már valaki hasonló problémával? Hány javítás után kötelesek kicserélni? Köszi előre is a segítséget mindenkinek!

  • thv

    csendes tag

    Cableman!!! Menj egyenesen a Motorola szervízbe, azt a voda meg tudja mondani pontosan hol van, azt tudom, hogy van egy valahol a Mammut felé! Nekem a vodás szervízes srác adta az ötletet, de én végül nem mentem el, amit már nagyon bánok, mert 2 hete várok a telefonomra! Ha harmadszor is tönkremegy, bemegyek a Motorolához, és addíg harcolok, amíg nem adnak egy újat, mert baromi idegesítő, hogy 1 hetet használom, rohanok a szervízbe, 2 hetet várok, visszarohanok érte, és utánna ez így megy tovább! Már kérdeztem azt is, hogy ha típusváltást szeretnék, akkor lehetséges-e, akár ráfizetéseel, de azt mondták, az elképzelhetetlen! Pedíg a Mot ezen tipusában már sajnos nem nagyon bízom!
    Sok szerencsét!:(((:(((:(((:DD

Új hozzászólás Aktív témák