Új hozzászólás Aktív témák

  • vence

    junior tag

    válasz Bl.Gyo. #1650 üzenetére

    Előre is elnézést, de ...

    Imádni való, ahogy te és sokan itt, megfelelő háttérismeret nélkül, érzelmi alapokon közelítetek meg szakmai dolgokat.
    Ott van megbízható forrásból, tényszerűen, hogy milyen cég és ezt nem én vagy ti, hanem a jogi kritériumok döntik el.

    Ha az okfejtésedet egy jogi vizsgán adnád elő, simán kirúgnának és a legközelebbire megtanulonád, hogy mik a meghatározó tényezők.

    Egyébként pedig valószínűleg jobban követtem a Motorola cég és a mobilrészleg sorsát és az átalakulást, beleértve a "harcos" éveket, mint, akik itt hiányos ismeretek alapján "kínaizgatnak".

    Két mondattal én, részemről le is zárom a vitát:

    Az átalakulás során nem feltétlenül a Lenovo eredeti tervei, szándékai mentek át ... valaki/-kik ügyesek és meggyőzőek lehettek a Motorolánál és/vagy a Lenovo-nak nagyon kellett az a szakembergárda, úgy komplett.
    (Nem beszélve arról, hogy ez már nem az első kanyar volt a részéről, tehát voltak tapasztalatai, tudhatta, hogy mit rontott el az előző körben, mire érdemes figyelni, áldozni.)

    A régi és a mai Motorola mobiltelefon választék között nem látok lényeges eltérést. Pl. ma is vannak spéci US-szériák ... választék,
    csak pluszként bejött, vagy felfejlődött a kínai piac.
    És semmi lényegi változást nem látok, ahogy a hagyományos Motorola-piacokat kiszolgálják, abban sem, max. valami fejlődést, ami az eltelt időből és a jobb pozíciókból adódik.

    És lenne még pár apró, kevésbé látványos részlet is, a lényeg, hogy semmi nem indokolja a kínaizást.
    Ennyire az almás is kínai teló akkor ... :D

    [ Szerkesztve ]

    Edge 50 - 12 - 512 GB

Új hozzászólás Aktív témák